Gür Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası z-Kitap

TL0.00

5.0 ortalama, 1 yoruma dayalı

Ürün Kodu: GüRCJ1C72

Üreticiler: Cevap Anahtarım

Bu Ürün İçin Stok Seviyesi: 1110

Z-Kitabı Nasıl İndirip Kullanabilirim ?

 

- z-Kitablarımız kütüphanelerimizin içerisinde bulunmaktadır. z-Kitablarınızı sizlere sadece bir şart ile iletiyoruz. Şartımız ise sitemizdeki görünen reklamlara tıklamanızdır. Reklamlara tıkladıktan sonra aşağıdaki "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklamanız sonrasında z-Kitabınızı ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

 

z-Kitabı Telefona İndirmek ?

 

- Z-Kitablara erişime telefonlardan ulaşmak artık çok daha kolay, mobil uygulamalarımızı indirerek Z-Kitablarımıza ücretsiz şekilde erişebilirsiniz.

 

Z-Kitabı Bilgisayara İndirmek ?

 

- Sitemizdeki reklamlara tıkladıktan sonra "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak Bilgisayar Kütüphanenizi bizden alarak z-Kitablara ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

 

Anahtar Kodunu Almak ?

 

- Tabiki anahtar kodlarınızı da biz iletiyoruz. "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak anahtar kodlarınızı ücretsiz alabilirsiniz.

 

Kütüphaneleri İndirmek ?

 

- Ders ders olarak bulunan kütüphanelerinizi sitemizdeki reklamlara tıkladıktan sonra, "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak kütüphanelerinizi ücretsiz alabilirsiniz.

 

Neden Reklamlara Tıklıyoruz?

 

- Bu soruyu kendinize sorabilirsiniz, endişelenmeyin, sitemizdeki reklamlar Dünyanın en büyük reklam şirketi olan "google adsense" güvencesiyle yayınlanmaktadır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. 

 

İstediğiniz Ürün Yok mu?

 

- Hiç endişe etmeyin, sitemizde istediğiniz z-Kitap vs. olmayabilir(sürekli ekleniyor), ancak kesinlikle elimizde mevcut olarak bulunmaktadır, "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak ürünlerinizi ücretsiz alabilirsiniz.

 

Whatsapp

 

 


Müşteri Yorumları

Gür Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası z-Kitap

Gür Yayınları TYT Biyoloji Soru Bankası z-Kitap

z-kitaplar :: 15 Apr 2021, 21:01

Bir yorum yazın