Anahtar Kodu

Z-Kitabı Nasıl İndirip Kullanabilirim ?

 

- Z-Kitablarımız kütüphanelerimizin içerisinde bulunmaktadır. Z-Kitablarınızı sizlere sadece bir şart ile iletiyoruz. Şartımız ise sitemizdeki görünen reklamlara tıklamanızdır. Reklamlara tıkladıktan sonra aşağıdaki "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklamanız sonrasında Z-Kitabınızı ücretsiz şekilde alabilirsiniz.

 

Z-Kitabı Telefona İndirmek ?

 

- Z-Kitablara erişime telefonlardan ulaşmak artık çok daha kolay, mobil uygulamalarımızı indirerek Z-Kitablarımıza ücretsiz şekilde erişebilirsiniz.

 

Z-Kitabı Bilgisayara İndirmek ?

 

- Sitemizdeki reklamlara tıkladıktan sonra "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak Bilgisayar Kütüphanenizi bizden alarak Z-Kitablara ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

 

Anahtar Kodunu Almak ?

 

- Tabiki anahtar kodlarınızı da biz iletiyoruz. "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak anahtar kodlarınızı ücretsiz alabilirsiniz.

 

Kütüphaneleri İndirmek ?

 

Ders ders olarak bulunan kütüphanelerinizi sitemizdeki reklamlara tıkladıktan sonra, "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak kütüphanelerinizi ücretsiz alabilirsiniz.

 

Neden Reklamlara Tıklıyoruz?

 

- Bu soruyu kendinize sorabilirsiniz, endişelenmeyin, sitemizdeki reklamlar Dünyanın en büyük reklam şirketi olan "google adsense" güvencesiyle yayınlanmaktadır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürebilmemiz için reklam gelirlerine ihtiyacımız var. 

 

İstediğiniz Ürün Yok mu?

 

- Hiç endişe etmeyin, sitemizde istediğiniz Z-Kitap vs. olmayabilir(sürekli ekleniyor), ancak kesinlikle elimizde mevcut olarak bulunmaktadır, "WhatsApp ile sipariş ver" butonuna tıklayarak ürünlerinizi ücretsiz alabilirsiniz.

 

Whatsapp